Pomysł na własny biznes musi być dochodowy. To jego główne założenie. Może taki być, jeśli tylko wybierzemy produkt, który cieszy się obecnie dużym powodzeniem, jest smaczny i zarazem modny. Taka przekąska to na pewno amerykańskie donaty, a kawiarnia z donatami, to może być trafiony interes.

Dlaczego franczyza?

Początkujący przedsiębiorcy, którzy myślą o założeniu własnego lokalu, takiego jak franczyza- gastronomia, powinni się zastanowić nad kawiarnią serwującą donaty. Jeśli zdecydują się na coś własnego, będą potrzebowali masy środków pieniężnych oraz zaangażowania, aby dobrze i zachęcająco rozreklamować swój produkt, a także znaleźć lokalne grono klientów. Franczyza- kawiarnia ze słodkościami to krok sprawdzony, taki, który się po prostu opłaca. Otrzymujemy bowiem biznesplan, pomoc w postaci marketingu, a także wszystkie produkty i receptury, z jakich można stworzyć gotowe donaty. Nie ma tu więc żadnego ryzyka, a to największy atut początkującego biznesu.

Dlaczego donaty?

Amerykańskie pączki z dziurką skutecznie podbijają świat. Są nie tylko pyszne, ale także mają estetyczny wygląd. Przyciągają uwagę konsumentów głównie swoimi kolorowymi polewami, które zyskują niepowtarzalne barwy. Mała kawiarnia z donatami to zatem coś więcej niż tylko słodki deser. Polskie pączki serwowane są już wszędzie, a donaty to wciąż prawdziwa rzadkość, więc może warto być pierwszym, kto sięgnie po ten sprawdzony pomysł na biznes?