Biznes franczyzowy cieszy się coraz większym powodzeniem. Szczególnie franczyza - gastronomia zbiera słuszne laury. Otóż jest to prosty i pozbawiony ryzyka krok do własnej firmy, która może być przecież zaledwie początkiem czegoś większego, na przykłady posiadania sieci kawiarni.

Czy są jakieś popularniejsze pączki na świecie?

Donaty- czyli pączki z dziurką już na stałe zagościły na europejskim rynku, aczkolwiek przyszły do nas wprost ze Stanów Zjednoczonych. Tam są niezwykle popularne i doceniane za swoją prostotę i smak. Nie ma już dziś nikogo, kto nie chciałbym zasmakować w donacie. Jest to więc dobry start dla własnej działalności, ponieważ w Polsce to wciąż niewyeksploatowany jeszcze temat. Jeśli połączymy zaś cukiernię serwującą donaty, a także lodziarnię tworząc Mini donuts king & Lavazza, to sukces mamy wręcz gwarantowany.

Mini donuts king & Lavazza

Pączki z lodami? To jest amerykański styl. Dokładnie tak rozpoczynają dzień Amerykanie, ale na tym nie kończą, bo i w porze lunchu chętnie przekąszą pączka z dziurką. U nas donaty i lody konsumować można niemal cały dzień, ponieważ w Europie czas na słodycze jest zawsze. Warto to wykorzystać i zaoferować konsumentom zarówno lody, jak i paczki naraz. Przecież to znakomite połączenie na popołudniowy relaks po pracy. Franczyza to zatem szansa na świetny zarobek, ale też szansa na skosztowanie czegoś oryginalnego, pełnego słodyczy i o doskonałym smaku.